آراد حبوبات
خانه / دسته‌بندی نشده / تامین بهترین حبوبات در تهران

تامین بهترین حبوبات در تهران

مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده بهترین حبوبات در تهران می باشد. هم وطنان عزیز در تهران جهت تهیه انواع حبوبات مرغوب می توانند با این مرکز تماس حاصل نمایند.
حبوبات در سفره بسیاری از مردم در جهان جایگزین گوشت می شوند. در هرم راهنمای غذایی نیز، حبوبات جزو گروه گوشت محسوب می ‌شوند، چرا که حبوبات از نظر پروتئین غنی بوده، ارزش پروتئین آنها نسبت به گوشت کمتر است و این کمی ارزش به علت فقدان اسید های آمینه گوگرددار در این مواد خوراکی است. آهن موجود در حبوبات به مقدار زیاد از بروز کم‌ خونی جلوگیری کرده و ویتامین‌ های گروه B آن نیز که نسبت به تمام مواد مغذی موجود در آن ارجعیت دارند، در رفع افسردگی و اختلالات عصبی و بلوغ گویچه ‌های قرمز خون موثر است. حبوبات به دلیل مواد فیبری در رفع یبوست، بواسیر و کاهش کلسترول خون نیز بسیار توصیه می شود. به دلیل این میزان خواص، مصرف حبوبات همواره توسط متخصصین تغذیه توصیه می شود. در این راستا از مهم ترین وظایف مرکز حبوبات آراد تامین بهترین حبوبات با درجه مرغوبیت بالا برای تمام هم وطنان عزیز در سراسر کشور از جمله تهران است. کلیه عزیزان در تهران می توانند انواع حبوبات مورد نیاز خود را از طریق مرکز حبوبات آراد تامین کنند.

منبع: حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

کانال تلگرام